Programul de Trainee pentru Absolventi – Bergenbier

BERGENBIER SA, parte a Grupului STARBEV, produce si comercializeaza bere pe piata romaneasca din 1994, avand aproximativ 600 de angajati, o retea de distributie nationala si cea mai moderna fabrica producatoare de bere din cadrul grupului StarBev, la Ploiesti, cu un sistem avansat de management al calitatii, al securitatii in munca si al mediului.

Bergenbier prezinta primul an al Programului Trainee cu focus pe domeniul comercial. Candidatul ales in urma acestui program va avea oportunitatea sa invete si sa experimenteze afacerea berii in cadrul uneia din cele mai mari companii de bere din Romania, Bergenbier, parte a Grupului StarBev.

Cerinte
– Diploma de masterat (preferabil) cu specializarea in Economie
– Deschis, prietenos si cu excelente abilitati de comunicare
– Competente de limba engleza (nivel avansat)
– Operare Microsoft Office la nivel avansat
– Sa aiba ambitii sanatoase si asteptari SMART
– Doritor sa invete in permanenta si repede
– Capabil sa se automotiveze si sa caute informatii din proprie initiativa
– Sa poata lucra in birouri aflate in spatii deschise / in fabrica / pe teren (in domeniul vanzarilor)
– Are respect fata de mediul cosmopolit
– Este motivat si doreste sa lucreze in afacerea berii si in domeniul FMCG in general
– Lucreaza eficient in echipa si are o atitudine de invingator

Responsabilitati

• Pachet salarial competititv si beneficii
• Domeniu de business interesant si cu traditie
• Oportunitatea de a participa la dezvoltarea brandurilor tale preferate
• Sansa de a lucra pentru o companie inovativa
• Oportunitatea unui job intr-un sector de business stabil
• Un mediu informal si primitor
• O echipa tanara, dinamica si entuziasta

Click aici pentru a aplica

Vezi lista completa a programelor de trainee & internship

Lasă un răspuns

Completează mai jos detaliile despre tine sau dă clic pe un icon pentru autentificare:

Logo WordPress.com

Comentezi folosind contul tău WordPress.com. Dezautentificare / Schimbă )

Poză Twitter

Comentezi folosind contul tău Twitter. Dezautentificare / Schimbă )

Fotografie Facebook

Comentezi folosind contul tău Facebook. Dezautentificare / Schimbă )

Fotografie Google+

Comentezi folosind contul tău Google+. Dezautentificare / Schimbă )

Conectare la %s